Kliknij aby przejść do Facebook

ZMIANA MIEJSCA SZKOLENIA

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem pn. „Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w świetle nowych przepisów prawa” i ilością uczestników znacznie przekraczającą możliwości lokalowe naszej Poradni, informujemy , że zostało ono przeniesione do budynku Bursy Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 67.

Zapraszamy!


ZMIANA TERMINU

W związku z prośbami o zmianę terminu szkolenia "Pomoc psychologiczno - pedagogiczna w świetle nowych przepisów prawa" (w tym dniu jest również organizowane przez Kuratorium Oświaty szkolenie w Koszycach) informujemy, że zostało one przeniesione na 30 listopada 2017r., godzina 10.00.


UWAGA

Ostatnie wolne miejsca na grupę pn. Poznaj sposoby, techniki efektywnego uczenia się (mnemotechniki). Zapraszamy dzieci w wieku - klasa 4 do klasa 8 szkoły podstawowej.

Ruszamy już od 19 października !!!


W dniu 31.10.2017 roku (wtorek), o godzinie 15:30 rozpoczynamy kolejną edycję zajęć "SZKOŁA DLA RODZICÓW". Spotkania odbywać się będą w naszej Poradni przez 10 kolejnych tygodni (do dnia 10.01.2018r.). Wszystkich zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z sekretariatem Poradni.

Zapraszamy


UWAGA ZMIANA

W roku szkolnym 2017/2018 spotkania pedagogów i psychologów szkolnych odbywać się będą w każdy PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA o godzinie 9.00.

Zapraszamy


Od 22.01.2018r.
Nabór na Terapię EEG BIOFEEDBACK

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!


Wymagane dokumenty:
> Wniosek rodzica o przyjęcie na terapię EEG Biofeedback (kliknij tutaj aby pobrać);
> Zaświadczenie lekarza neurologa o braku przeciwwskazań do podjęcie przez dziecko terapii metoda EEG Biofeedback;
> Zapis badania EEG( może być kserokopia, nie starszy niż 6 miesięcy).
Pełną dokumentację prosimy składać w sekretariacie.

Zapraszamy